Inzercia

Mesto Želiezovce sa zapojilo do projektu Potravinovej zbierky — „Podel sa a pomôž” od spoločnosti Lidl Slovenská republika, v. o. s., ktorá je jednou z najväčších potravinových reťazcov na Slovensku. Ide o dlhodobý projekt, ktorého spustenie je 1.10.2020 a v Želiezovciach platí pre predajňu na Mierovej ulici č. 43. Projekt sa orientuje na deti, mládež a rodiny zo znevýhodneného prostredia, týrané matky a osamelých seniorov.

Cieľom tohto projektu je dlhodobá a pravidelná potravinová podpora a dosiahnutie reálneho vylepšenia kvality života ohrozených obyvaterov.

Ako môžete pomôcť?

Zákazníci Lidl majú možnosť po zaplatení svojho nákupu venovať časť nakúpených trvanlivých a suchých potravín do špeciálne označeného koša v predajni Lidl v zóne za pokladnicami. Kôš je označený názvom projektu „Poder sa a pomôž”.

Potraviny ktoré sú vhodné na darovanie?

Cestoviny, ryža, múka, strukoviny, cukor, soľ, koreniny, olej, ovsené vločky, cereálie, konzervy, trvanlivé mlieko a iné.

Potraviny ktoré nie sú vhodné na darovanie?

Chlieb a pečivo, čerstvé mlieko, mliečne produkty, vajíčka, mäso a ryby, ovocie, zelenina a iné potraviny, ktoré si vyžadujú chladenie alebo mrazenie.

Po naplnení koša budú potraviny odvezené a budú rozdelené pre vybrané rodiny a skupiny obyvateľstva, ktoré to potrebujú najviac.

Budeme radi a zároveň ďakujeme ak sa do projektu Potravinovej zbierky „Podeľ sa a pomôž” zapojíte a takto pomôžete a podporíte komunitu v našom meste.

Pridám komentár
Čítajte viac

Prihláste sa na odber nášho newsletteraa my vám pošleme najaktuálnejší REflex magazín

Zaregistrujte sa na odber newsletteru

Prosím čakajte...

Ďakujeme za registráciu!

Šahy Slovensko
Najčítanejšie