Inzercia

Želiezovský MC Reborn Flames sa už 13 rokov aktívne zapája do kultúrneho života mesta. Letné stretnutie motorkárov je ich najväčším podujatím, v meste sa ozýva rocková hudba a zvuk motoriek. 

V súlade s aktuálnymi epidemiologockými opatrenianmi v termíne medzi 15. a 18. júlom sa aj tento rok uskutoční Bike Weekend, v poradí 14. stretnutie motorkárov. Počas predĺženého víkendu vystúpi na miestnom amfiteátri 9 rockových skupín. 

Na motorkárskom festivale bude možné postaviť stany už v 0. deň, čiže vo štvrtok, takisto sa v ten deň uskutoční aj niekoľko menších programov. Ozajstnú festiválovú atmosféru navodí  skupina Green Day Cover Band v piatok o 18. 00.  Potom nasleduje šahanská kapela Chapter 5 od 20:00, môžete vypočuť ich najnovšie skladby, napr. pesničky Bábka v rade /Bábu a sorban / alebo Neviditeľný nepriateľ  /Láthatatlan ellenség/. Okrem nich vystúpi aj skupina  Mr. Teddy and the Sidekicks a Jump Rock Band.

Tradičný motorkársky pochod sa uskutoční v sobotu 14:00. Na javisku od 16:00  vystúpi Motorhead Revival band, The Catzz a Kaktus Rock Band. Večer o 21:00 sa môžete tešiť na maďarskú heavy metal skupinu Pokolgép. Víkend rockovej hudby ukončí   Rammstein rv by Feuer Frei o 23:30.

Na mieste je možné stanovanie celý víkend, záujemcom bude k dispozícii non-stop bar, bude možné zúčastniť sa na tombole alebo na rôznych súťažiach. 

Motorkársky víkend ponúka pestrý program pre všetkých, pre milovníkov rockovej hudby, ale aj motorkárov.  Vstupné je 15 eur.

Presný program nájdete na Facebooku, kde Vás organizátori oboznámia aj s aktuálnymi informáciami.

Značky:,

Pridám komentár
Čítajte viac

Prihláste sa na odber nášho newsletteraa my vám pošleme najaktuálnejší REflex magazín

Zaregistrujte sa na odber newsletteru

Prosím čakajte...

Ďakujeme za registráciu!

Šahy Slovensko
Najčítanejšie