Inzercia

Po dlhom čase konečne mohli otvoriť svoje brány aj pohostinstvá nášho regiónu., síce iba terasy, ale aj to je veľký pokrok v provnaní s „karanténovou republikou“. Samozrejme otvorili aj pohostinstvá v Želiezovciach, no obľúbený Bowling bar nie je jednoducho znovu otvorený, ale znovu zrodil sa ako Fénix. Tento podnik, ktorý už má 17-ročnú históriu, čaká svojich staro-nových hostí s úplne novým exteriérom, i aj interiérom, zmenu štýlu budú sprevádzať aj zmeny v prevádzke.

„S touto obnovou sme uzavreli 17-ročnú periódu v živote baru. Keď sme v r. 2004 otvorili, vytvorili sme anglosaský pub, podobný na našom okolí ani nefungoval. Zažili sme toho veľa za tých skoro 20 rokov, stali sme sa jedným z najdôležitejších miest z hľadiska spoločenského života nášho mesta. Po dlhom váhaní a berúc do úvahy rôzne aspekty, sme sa rozhdoli zmeniť si štýl a pokračovať v konsolidovanejšej forme. Už nie sme nočný bar, chceme sa stať kultivovanou kaviarňou. O tom svedčí aj zmena názvu, po našom penzióne sa aj pohostinstvo bude volať Cafe Eden. Snažili sme sa vytvoriť elegantnú a pohodlnú atmosféru kaviarní, počnúc od nábytku až po úplné detaily zariadenia. Použili sme materiály v prémiovej kvalite. Som mimoriadne hrdý na tapety, tie sú výrobkom holandskej dizajnerskej firmy, takisto ako aj záclony. S kvalitou sme chceli uspokojiť nároky našich zákazníkov,”

– prezradil nám majiteľ, Gabriel Grosz, ktorý netají ani to, že okrem miestnych hostí ráta aj s turistami, ktorí by mohli prispievať k rozvoji malomestského turizmu.

Oboznámil nás aj s radostnou novinkou, že prevádzkovateľmi budú zase Peter Török „Töcsi” a manželka Anikó, ktorí už bar viedli úspešne dlhé roky.

„Večierky, plesy a karaoke party už neusporiadame, ale garantujeme dobrú náladu a príjemnú atmosféru. Bowlingová dráha, biliardový stôl, stolný futbal a ihrisko na plážový volejbal naďalej čaká našich hostí. Otváracie hodiny sa však zmenia: budeme otvorení skôr v denných hodinách, „iba“ v noci do 11-ej,”

– dodal Peter Török.

V kaviarni však naďalej čapujú čerstvé pivo Pilsner Urquell, kto však vyhľadá Eden pre dobrú kávu, nebude tiež sklamaný, lebo ponúkajú kvalitnú taliansku kávu, zákusky a rôzne lahôdky. A nie v poslednom rade interiér sa stal nefajčiarskou miestnosťou.

Ako to vidno aj na fotkách, Cafe Eden čaká svojich zákazníkov v príjemnom protsredí, presvedčte sa o tom všetci osobne!

Pridám komentár
Čítajte viac

Prihláste sa na odber nášho newsletteraa my vám pošleme najaktuálnejší REflex magazín

Zaregistrujte sa na odber newsletteru

Prosím čakajte...

Ďakujeme za registráciu!

Šahy Slovensko
Najčítanejšie