Hirdetés

Ahogy a REflex24 is beszámolt róla, a Szövetség párt ipolysági szervezete a múlt héten megválasztotta polgármesterjelöltjét Zachar Pál személyében. Ma délután a adócsökkentés kiharcolásáról is ismert Szőlőssy Péter is bejelentette indulását a tisztségre.

“Már hosszabb ideje érdekel az önkormányzat működése, a helyi politika, illetve városunk közélete. Folyamatosan tudatosult bennem a tény, ha szeretnék reálisan változtatni a dolgok menetén, szükséges a részévé válnom. Ezért úgy döntöttem, elindulok az idei választásokon mint politikailag független és nemzetiségileg neutrális polgármesterjelölt”

– fogalmaz a Facebookon közétett videóüzenetében Szőllősy.

A polgármesterjelölt ígérete szerint hamarosan bemutatja részletes programját is, jövőbeli elképzeléseiről a videóban így fogalmaz:

“Elhatározásom a közösség építése, városunk újfenti regionális- kulturális-, közéleti- és szolgáltatásközponttá emelése. Mindezt nagy erőbedobással, pozitív energiával és emberséggel. Meggyőződésem, hogy közös erővel tudjuk városunkat tovább fejleszteni, és a bizonytalan jövő ellenére, amely valószínűleg alapjaiban változtatja meg az önkormányzatok működését és nagy mértékben befolyásolja majd mindennapjainkat is, sikerül Ipolyságot kedves, élhető kisvárossá alakítani, ahol együtt élnek a gyermekek szüleikkel, nagyszüleikkel, és ahol mindenki megtalálja számítását – ahová mindenki szívesen tér haza.”

Hozzászólok

Támogass minket!

Támogasd Te is a Garam és az Ipoly mente lapját, a Reflex24-et, hogy a következő hónapokban is eredményesen működhessen tovább a portálunk és a havilapunk!

Támogatom a REflex24-et!
Olvasta már?
2022.08.11.

Szenzációs leleteket találtak Ipolyvisken

Az Árpádok nyomában című nagyszabású régészeti projekt keretén belül augusztus 8 és 21. között ásatások zajlanak az ipolyviski…

2022.08.11.

10. jubileumához érkezett az oroszkai Südwind – programajánló

2022. augusztus 14-én, vasárnap Oroszkán megrendezésre kerül az immár hagyományossá vált első és második világháborús hadtörténeti bemutató. A…

2022.08.08.

Az ipolyviski földvár területe arra vár, hogy valakik végre feltárják

Ásatási szakaszának záró részéhez érkezett az Árpádok nyomában című nagyszabású régészeti projekt, amelynek célja a kevésbé ismert feltáratlan…

2022.08.08.

Befejeződött a zselízi Szent Jakab-templom szentélyében a gótikus kőfaragványok restaurálása

Májusban vette kezdetét és július közepéig tartott a 14. századi templom megmaradt épített örökségének restaurálása. Az 1380 körül épült templom…

Iratkozzon fel hírlevelünkreés küldjük az aktuális REflex lapszámot.

Iratkozzon fel hírlevelünkre

Kérem várjon...

Köszönjük a feliratkozást!

Ipolyság Szlovákia
Legolvasottabb